Co zmieni spotkanie liderów partii, jeśli żaden z nich nie zamierza ustąpić ws. TK

Polska
Co zmieni spotkanie liderów partii, jeśli żaden z nich nie zamierza ustąpić ws. TK
Polsat News

Jarosław Kaczyński apelował o powstrzymanie sporów politycznych do lipca, do czasu wizyty papieża w Polsce. A co później, po wyjeździe Franciszka? Komu potrzebne jest spotkanie "Dialog i kompromis polityczny w Polsce" z udziałem szefów wszystkich partii, także tych pozaparlamentarnych - o tym m.in. w czwartek w "Nowym Dniu z Polsat News" od 5:58 Joanna Górska będzie rozmawiać z gośćmi.

Pierwszym porannym gościem o 7:05 będzie były minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki z PSL. Joanna Górska zapyta posła także o ustawę o obrocie ziemią, nad którą trwają prace w Sejmie. W środę odbyło się drugie czytanie.


O godz. 7:35 gościem będzie wicemarszałek Sejmu z klubu Kukiz’15 Stanisław Tyszka. Głównym tematem rozmowy będzie zaplanowane na południe spotkanie liderów partii w celu wypracowania kompromisu ws. Trybunału Konstytucyjnego.


O wizycie prezydenta Andrzeja Dudy na szczycie nuklearnym w Waszyngtonie Joanna Górska porozmawia z byłym ministrem obrony narodowej Januszem Onyszkiewiczem. Tematem rozmowy będą także informacje agencji Associated Press, która podaje, że w lutym przyszłego roku USA rozmieszczą w Europie Wschodniej brygadę pancerną w ramach rotacji wojsk w tym regionie.


Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie -  zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Joanna Górska przedstawi je w programie.

 

 

prz/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze