Co zmieni spotkanie szefów klubów parlamentarnych

Polska
Co zmieni spotkanie szefów klubów parlamentarnych
Polsat News

Najpierw mają rozmawiać szefowie klubów parlamentarnych, dzień później - liderzy partii. Prezes PiS zaapelował o powstrzymanie sporów politycznych do czasu zakończenia wizyty papieża w Polsce. Czy z tych spotkań ma szansę coś wyniknąć, co może zmienić styl politycznej dyskusji w Polsce - m.in. o tym Beata Cholewińska będzie rozmawiać w środę z gośćmi programu "Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58.

O godz. 7:05 gościem będzie Przemysław Czarnecki z PiS (syn europosła Ryszarda Czarneckiego), a o 7:35 przedstawiciel opozycji - Sławomir Neumann z PO.

 

W kontekście wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA i faktu, że najprawdopodobniej nie dojdzie do jego spotkania z Barackiem Obamą - o stosunkach polsko-amerykańskich o 8:05 rozmowa z amerykanistą dr Markiem Szopskim.

 

O godz. 9:35 o światowym bezpieczeństwie przy okazji szczytu nuklearnego w Waszyngtonie, w którym bierze udzial prezydent Duda, Beata Cholewińska będzie rozmawiać ze Zbigniewem Pisarskim, prezesem zarządu Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie -  zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Beata Cholewińska przedstawi je w programie.

 

Polsat News

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie