12 tys. dolarów za picie piwa i podróże na koszt firmy. Browar z Florydy rekrutuje stażystów

Kultura
12 tys. dolarów za picie piwa i podróże na koszt firmy. Browar z Florydy rekrutuje stażystów
Pixabay/Unsplash

Amerykańska firma World of Beer z siedzibą na Florydzie prowadzi rekrutację na staż marzeń. Do obowiązków będzie należało picie piwa, podróżowanie po świecie oraz opisywanie swoich doświadczeń na blogu i w social mediach. Staż potrwa cztery miesiące i jest płatny; wynagrodzenie za cały okres wynosi 12 tys. dolarów.

Zgłoszenia firma przyjmuje do 26 marca. Osoby, które ubiegają się o staż, muszą mieć ukończone 21 lat i pozwolenie na pracę na terenie USA. Wykształcenie nie ma znaczenia przy rekrutacji - ważnie, aby być energicznym i otwartym na nowe doświadczenia. I oczywiście: lubić piwo.

 

W związku z tym, że jednym z elementów stażu ma być publikowanie swoich doświadczeń w social mediach ważne jest, by były one obserwowane przez jak największą liczbę użytkowników. W pierwszym etapie rekrutacji należy napisać kilka słów o sobie oraz załączyć linki do swoch kont na twitterze i facebooku.

 

Drugi krok to wysłanie filmu, który ma przekonać rekruterów. Na koniec - o tym, że staramy się o stanowisko, należy napisać w social mediach. Im więcej polubień, tym większa szansa na znalezienie się na szczycie listy.

 

 

Oprócz wynagrodzenia firma pokrywa wszystkie wydatki - od kosztów podróży, przez wyżywienie, na zakwaterowaniu kończąc.

 

Spośród kandydatów firma wybierze trzy osoby. Staż rozpocznie się w ostatnim tygodniu kwietnia.

 

worldofbeer.com

mr/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie