Czy Polska powinna zamknąć granice dla uchodźców? Czy Europa padła ofiarą własnej polityki tolerancji?

Polska
Czy Polska powinna zamknąć granice dla uchodźców? Czy Europa padła ofiarą własnej polityki tolerancji?
Polsat News

Wtorkowe krwawe zamachy w Brukseli, w których zginęło co najmniej 31 osób, a około 300 zostało rannych, rewidują stanowisko polskiego rządu w kwestii przyjmowania uchodźców do Polski. Czy powinniśmy zamknąć swoje granice dla uchodźców i jak ustawa antyterrorystyczna wpłynie na bezpieczeństwo w kraju, Maciej Stroiński zapyta gościa "Wydarzeń" o 22:00 Janusza Korwin-Mikkego, prezesa partii KORWiN.

- Nie widzę możliwości, aby w tej chwili do Polski przyjechali migranci - powiedziała premier Beata Szydło po wtorkowych zamachach w stolicy Belgii. W czwartek minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak i koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński przedstawili projekt ustawy antyterrorystycznej, która przewiduje m.in. zamykanie granic.


Czy Europa padła ofiarą własnej polityki tolerancji? Czy to już czas na zamykanie meczetów i wysiedlanie muzułmanów – m.in. o to Dorota Gawryluk zapyta Pawła Kowala z Polskiej Akademii Nauk w programie "Gość Wydarzeń" o 19:15.


Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Dorota Gawryluk i Maciej Stroiński przedstawią je w programie.

 

prz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie