Biedronka wycofuje jogurty. Ryzyko wystąpienia "ciała obcego"

Polska
Biedronka wycofuje jogurty. Ryzyko wystąpienia "ciała obcego"
Twitter.com/Biedronka

Na stronie internetowej sieci sklepów Biedronka pojawił się komunikat Spółdzielni Mleczarskiej Polmlek-Maćkowy, w którym producent jogurtów Fru Vita informuje, że "ze względu na ryzyko wystąpienia wady, produkt zostaje wycofany z rynku. "Wszystkim konsumentom, którzy zwrócą produkt wraz z opakowaniem zostanie zwrócony koszt nabycia" - poinformowano.

Chodzi o dwie partie jogurtu: Fru Vita duo z kulkami czekoladowymi 115g (termin przydatności do spożycia: 25.03.2016 lub 26.03.2016) oraz Fru Vita duo z płatkami czekoladowymi 115g (termin przydatności do spożycia: 26.03.2016).

 

"Przyczyną wycofania jest ryzyko znalezienia się ciała obcego w pojedynczych opakowaniach z wyżej wymienionych partii produktu" - poinformowano.

 

O zwrot zakupionych produktów - do najbliższego sklepu sieci Biedronka - apelują zarówno przedstawiciele hipermarketu, jak i Spółdzielni Mleczarskiej Polmlek-Maćkowy. Do reklamacji nie będzie wymagany paragon.

 

Podstawą data ważności

 

Po identyfikacji daty przydatności do spożycia, sklep zwróci równowartość nabytego towaru.

 

"Sieć Biedronka oraz Spółdzielnia Mleczarska Polmlek – Maćkowy pragną przeprosić za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją i zapewnić, że bezpieczeństwo konsumentów jest dla nas priorytetem" - napisano.

 

 

biedronka.pl

po/kan

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze