"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. O impasie wokół TK i programie 500+

Polska
"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. O impasie wokół TK i programie 500+
Polsat News

Rząd konsekwentnie odmawia publikacji wyroku Trybunału ws. nowelizacji ustawy o TK autorstwa PiS. O tym, czy premier nie ugnie się w obliczu długotrwających protestów przed Kancelarią Premiera Bartosz Kurek porozmawia we wtorek z szefową KPRM Beatą Kempą. Roberta Biedronia prowadzący zapyta czego dotyczyła jego poniedziałkowa rozmowa z Beatą Szydło.

Rząd odmawia publikacji wyroku Trybunału, opozycja protestuje i domaga się przestrzegania prawa. O tym, jaki będzie ciąg dalszy wydarzeń wokół TK o 7:35 rozmowa z szefową Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Beatą Kempą, a godzinę później - o 8:35 - z Robertem Biedroniem.


Prezydent Słupska w poniedziałek odwiedził Warszawę, by "o konkretach" porozmawiać z premier Beatą Szydło. Spotkał się także z protestującymi przed Kancelarią Premiera członkami partii Razem.


1 kwietnia ruszą wypłaty z programu "500+". O 7:05 gościem Bartosza Kurka będzie Władysław Kosiniak-Kamysz, autor "kosiniakowego" czyli finansowego wsparcia dla rodziców, którzy nie mogą skorzystać z rocznych urlopów rodzicielskich.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie -  zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Bartosz Kurek przedstawi je w programie.

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie