Angielska prasa przekonuje: Liverpool chce sprowadzić Piotra Zielińskiego

Sport
Angielska prasa przekonuje: Liverpool chce sprowadzić Piotra Zielińskiego
Stadion Empoli, obecnego klubu Zielińskiego, fot. empolicalcio.net

Według "Daily Mail" reprezentant Polski imponuje swoją grą Juergenowi Kloppowi. Liverpool na prośbę szkoleniowca ma rozpocząć rozmowy z Udinese w sprawie transferu 21-letniego Polaka.

Dziennikarze angielskiej gazety informują, że Zieliński od dłuższego czasu jest w orbicie zainteresowań "The Reds", a klub uważnie go obserwuje - m.in. w trakcie meczu z Genuą w minionym tygodniu.

 

Według "Daily Mail" niemiecki menedżer Liverpoolu Juergen Klopp lubi "energię" polskiego pomocnika i uważa, że może się dobrze wpasować w kadrę drużyny.

 

Piotr Zieliński jest przedstawiony w gazecie jako piłkarz "szybki i utalentowany", który może grać na skrzydle lub w środku pomocy, wystąpił 11 razy w narodowej kadrze, zdobył w niej trzy bramki i powinien być częścią zespołu na Euro 2016.

 

Reprezentant Polski występuje obecnie we włoskim Empoli. Jego dwusezonowe wypożyczenie kończy się wraz z końcem tegorocznych rozgrywek ligowych. W tym sezonie Polak imponuje formą - wystąpił w 27 meczach Serie A, strzelił 3 bramki i zanotował 4 asysty.

 

dailymail.co.uk

pr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie