"Nowy Dzień z Polsat News". O losach opinii Komisji Weneckiej w Sejmie, rosnących cenach paliw i klubach PO

Polska
"Nowy Dzień z Polsat News". O losach opinii Komisji Weneckiej w Sejmie, rosnących cenach paliw i klubach PO
Polsat News

Premier Beata Szydło skierowała opinię Komisji Weneckiej do Sejmu, by tam wypracowano rozwiązanie sporu wokół Trybunału Konstytucyjnego. O tym, co może dalej wydarzyć się w parlamencie, będą mówili w poniedziałek na antenie Polsat News posłowie Piotr Apel (Kukiz’15, godz. 7:05) i Marcin Kierwiński (PO, godz. 7:35). Rozmowy poprowadzi Bartosz Kurek.

O trwającym kryzysie konstytucyjnym i weekendowych marszach KOD, które odbyły się w kraju, będzie mówił z kolei Jarosław Marciniak z Komitetu Obrony Demokracji (godz. 8:05).


Temat rosnących ostatnio cen paliw i tego, czy ten trend się utrzyma w dłuższym okresie, skomentuje Urszula Cieślak z firmy konsultingowej BM Reflex (godz. 8:35).


Konstytucjonalista, prof. Marek Chmaj będzie o godz. 9:35 oceniał najnowszą inicjatywę Platformy Obywatelskiej – plan otwarcia Klubów Obywatelskich w całym kraju. Pierwsze z nich już powstały.


Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie -  zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Bartosz Kurek przedstawi je w programie.

 

am/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze