"Zapomniano, że niebiosa zawsze mi pomagały". Wałęsa pisze na Facebooku

Polska
"Zapomniano, że niebiosa zawsze mi pomagały". Wałęsa pisze na Facebooku
Polsat News

Były prezydent napisał, że jest mu "przykro", ponieważ wiele osób ws. teczek TW "Bolka" uwierzyło "prowokacji komunistycznej i nieodpowiedzialnemu IPN", a nie jemu.

"Nie mają żadnych szans .Zostałem z poniewierany (pisownia oryginalna - przyp. red.) na oczach świata .Oczerniono mnie poniżono .W jaki sposób z rekompensują mi i całej rodzinie obrazę , pomówienia i wszelkie inne straty .W sądzie i publicznie na oczach całego świata za chwilę będę udawadniał każdy element" - napisał Wałęsa w odniesieniu do osób, które twierdzą, że były polityk współpracował z SB.

 

"Przykro mi że wielu uwierzyło prowokacji komunistycznej i nieodpowiedzialnemu IPN ,a nie mnie . Zapomniano że niebiosa zawsze mi pomagały .AMEN" - kontynuował.

 

Nie mają żadnych szans.Zostałem sponiewierany na oczach świata .Oczerniono mnie poniżono .W jaki sposób zrekompensują mi...

Opublikowany przez Lech Wałęsa na 10 marca 2016

 

 

Wałęsa na "fejsie"

 

Na początku marca Lech Wałęsa zrezygnował z prowadzenia mikrobloga na portalu Wykop.pl i skupił się na aktywności na Facebooku.

 

- Prezydent chętnie uczy się nowych rzeczy, stąd zmiana - mówiła polsatnews.pl Anna Domińska, szefowa biura Lecha Wałęsy i córka byłego prezydenta. Podkreślała, że choć sama cieszy się ze zmiany, bo Facebooka zna, a z Wykopem miała problem, to Lech Wałęsa w dalszym ciągu osobiście będzie umieszczał posty.

 

polsatnews.pl

pr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie