Słynna "Zielona Owieczka" idzie na sprzedaż. To tam Kaczyński spotkał się z Orbanem

Polska
Słynna "Zielona Owieczka" idzie na sprzedaż. To tam Kaczyński spotkał się z Orbanem
Polsat News

Właścicielka pensjonatu twierdzi, że jest zmuszona do sprzedaży z powodów osobistych. Obiekt, w którym prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał z premierem Węgier Wiktorem Orbanem, można kupić za 1,3 mln zł.

W rozmowie z "Gazetą Krakowską" właścicielka obiektu Jolanta Herman poinformowała, że sprzedaje go z bólem serca. - Podjęłam decyzję, że wystawię obiekt na sprzedaż, ale proszę mi wierzyć, że nie ma to nic wspólnego z faktem, iż gościli u mnie prezes Jarosław Kaczyński i premier Węgier Wiktor Orban i że przez to nagle niby jego cena wzrosła - powiedziała Jolanta Herman.

 

Właścicielka dodała, że sprzedaje obiekt z powodów osobistych, a interes prosperuje i gości nie brakuje. Przyznała także, że po spotkaniu polityków, które miało miejsce 6 stycznia, zainteresowanie klientów wzrosło.

 

Według ekspertów z rynku nieruchomości cena nie jest wygórowana, a z powodu dużej darmowej reklamy w ogólnopolskich mediach obiekt szybko znajdzie nabywcę. "Zielona Owieczka" została zbudowana ponad dwa lata temu. W dwóch budynkach jest w sumie osiem apartamentów, które otacza duży ogród.

 

Rozmowa w Trzech Króli

 

Do spotkania Jarosława Kaczyńskiego z Wiktorem Orbanem doszło 6 stycznia. Rozmowa trwała kilka godzin. Nieznane są tematy, które poruszali obaj politycy. Według węgierskiego portalu VS.hu rozmawiali o działaniach Polski w sprawie Trybunału Konstytucyjnego i mediów publicznych, ale strona rządowa nigdy nie potwierdziła tych doniesień.

 

Pensjonat znajduje się w Niedzicy, pięć kilometrów od Zamku w Niedzicy.

 

gazetakrakowska.pl, Polsat News

pr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie