Urszula Radwańska przeszła operację stawu skokowego

Sport
Urszula Radwańska przeszła operację stawu skokowego
Flickr/Peter Menzel/CC BY 2.0

Tenisistka Urszula Radwańska przeszła operację lewego stawu skokowego. 25-letnia zawodniczka z Krakowa urazu doznała pod koniec lutego, podczas meczu 1. rundy w turnieju WTA w Acapulco.

"Niestety nie ominął mnie stół operacyjny, ale wszystko się udało i jestem pod najlepszą opieką lekarską. Dziękuję za Wasze miłe słowa i wsparcie. Dzięki temu na pewno wrócę na kort silniejsza" - napisała w środę na Facebooku Radwańska.

 

Niestety nie ominal mnie stol operacyjny,ale wszystko sie udalo i jestem pod najlepsza opieka lekarska.dziekuje za Wasze...

Opublikowany przez Urszula Radwanska na 9 marca 2016

 

Podczas meczu z Rosjanką Anastazją Pawliuczenkową źle stanęła i uszkodziła kostkę. Początkowo zakładała, że uraz nie jest aż tak poważny i liczyła, że uda się jej wystąpić w kwalifikacjach do prestiżowej imprezy WTA Premier w Indian Wells. Kontuzja okazała się na tyle poważna, że Polka zrezygnowała ze startu, wróciła do kraju i poddała się zabiegowi.

 

Urszula Radwańska w rankingu WTA zajmuje obecnie 118 miejsce. Najwyżej w swojej karierze była notowana w 2012 roku, zajmowała wówczas miejsce 29.

 

PAP, polsatnews.pl

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie