Rusza 5. edycja "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"

Kultura
Rusza 5. edycja "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami"
Polsat News

Taneczny parkiet nie znosi pustki, dlatego od 4 marca, w piątkowe wieczory Polsat zaprasza widzów do oglądania 5. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". 11 par stanie do walki o Kryształową Kulę i tytuł najlepszego tancerza spośród gwiazd. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza pojawi się nowa prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna.

Dotychczasowe cztery edycje programu w Polsacie to w sumie 43 odcinki na żywo i ponad 86 godzin emisji. Pary zatańczyły aż 15 różnych tańców i ich odmian, na treningach spędzając prawie 1200 godzin, tj. 48 dni w każdej z edycji.

 

Zmagania gwiazd na parkiecie

 

W tej edycji przez dwa i pół miesiąca będzie można  oceniać i doceniać umiejętności gwiazd w trudnej sztuce tańca towarzyskiego, podglądać ich codzienność na treningach, czytać o trudnościach, kontuzjach i zauroczeniach.

 

Taneczne show to marka światowego formatu wśród telewizyjnych produkcji, dlatego widzów Telewizji Polsat w piątkowe wieczory czeka solidna dawka tańca i doskonałej rozrywki. 


Wśród uczestników  wiosennej edycji będzie można zobaczyć: "aktorkę charakterystyczną" jak mówi sama o sobie - Elżbietę Romanowską, boksera wagi ciężkiej - Izu Ugonoha, jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia - Joannę Opozdę, wokalistę zespołu De Mono - Andrzeja Krzywego, doktor Olę Pietrzak ze szpitala w Leśnej Górze, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk, wokalistkę Kasię Stankiewicz, Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza, aktora Waldemara Błaszczyka, zafascynowanego muzyką aktora młodego pokolenia - Nikodema Rozbickiego, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17-letnią Julię Wróblewską oraz aktorkę, która "największą gwiazdą czuje się w domu" - Dorotę Chotecką. 

 

Czteroosobowe jury i nowi prowadzący

 

Jak i w poprzednich, tak i w tej zmagania gwiazd na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oceni czteroosobowe jury. Aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej, Beata Tyszkiewicz. Sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski, aktor obdarzony zarówno talentem dramatycznym, jak i komediowym. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

 

Premierowy odcinek już dziś godz. 20:00 w Polsacie.

 

wjk/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze