Czy plany rządu Beaty Szydło są możliwe do wykonania finansowo? "To był Dzień" w Polsat News o 20:00

Polska
Czy plany rządu Beaty Szydło są możliwe do wykonania finansowo? "To był Dzień" w Polsat News o 20:00
Polsat News
Andrzej Olechowski

W programie "To był Dzień" w Polsat News Dariusz Ociepa porozmawia dzisiaj z byłym ministrem finansów Andrzejem Olechowskim, Krzysztofem Brejzą (PO) oraz Jackiem Sasinem (PiS). Goście w studiu będą wypowiadać się m.in. na temat 100 dni rządu Beaty Szydło, dokumentów wyniesionych z domu gen. Wojciecha Jaruzelskiego, sytuacji Lecha Wałęsy oraz raportu Komisji Weneckiej.

Andrzej Olechowski będzie gościem Dariusza Ociepy w pierwszej części programu. Były minister finansów oceni 100 dni rządów PiS oraz to, czy plany gabinetu Beaty Szydło są możliwe do wykonania finansowo.

 

Olechowski odniesie się także do rzekomej współpracy z SB Lecha Wałęsy, której były prezydent konsekwentnie zaprzecza. Olechowski 5 lat temu przyznał się, że współpracował z wywiadem gospodarczym w latach 1972-1980.

 

W drugiej części programu Dariusz Ociepa będzie gościł Krzysztofa Brejzę i Jacka Sasina. Politycy będą rozmawiali m.in. o przygotowywanym raporcie Komisji Weneckiej, której projekt wyciekł w weekend do mediów.

 

Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Dariusz Ociepa przedstawi je w programie.

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie