"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. Co IPN znalazł w domu gen. Jaruzelskiego?

Polska
"Nowy Dzień z Polsat News" od 5:58. Co IPN znalazł w domu gen. Jaruzelskiego?
Polsat News

Prokuratorzy Instytutu Pamięci Narodowej w asyście policji przeszukali dom gen. Wojciecha Jaruzelskiego i wynieśli 17 pakietów dokumentów. Co może się w nich znajdować? Czy IPN będzie szukał prywatnych archiwów także w domach innych komunistycznych dygnitarzy - m.in. o tym w programie "Nowy Dzień z Polsat News".

Na temat przeszukania w domu gen. Wojciecha Jaruzelskiego Bartosz Kurek porozmawia z prof. Tomaszem Nałęczem o godzinie 7:35.


O 8:05 rozmowa z Grzegorzem Dziemidowiczem, polskim orientalistą, archeologiem, byłym ambasadorem RP w Egipcie i Sudanie oraz w Grecji. Bartosz Kurek zapyta m.in. o rozwiązanie problemu migrantów, którzy utknęli na zamkniętej granicy grecko-macedońskiej, a także o rozpoczętą w poniedziałek likwidację "dżungli" we francuskim Calais.


Hanna Gronkiewicz-Waltz o 8:50 będzie z kolei gościem w programie "Graffiti". Rozmowa z prezydent Warszawy będzie dotyczyć m.in. zarzutów dla byłego ministra sportu Andrzeja B.


Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie -  zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Bartosz Kurek przedstawi je w programie.

prz/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze