Dorota Gawryluk szefem "Wydarzeń"

Kultura
Dorota Gawryluk szefem "Wydarzeń"
polsat.pl

Związana od początku swojej kariery zawodowej z Telewizją Polsat Dorota Gawryluk objęła stanowisko szefa "Wydarzeń" - najważniejszego programu informacyjnego stacji. Będzie odpowiedzialna za trzy wydania programu: główne o 18:50, popołudniowe o 15:50 i najnowsze, wieczorne wydanie o 22:00. To ostatnie będzie emitowane od 7 marca w Polsat News i Polsat News 2.

Gawryluk pozostanie jedną z prowadzących "Wydarzenia" o 18:50; będzie też prowadziła nowy program na żywo "Prezydenci i Premierzy" (od 5 marca na antenie Polsat News).


- To z jednej strony powód do satysfakcji, a z drugiej wyzwanie. Jestem przekonana, że wspólnie z całym zespołem "Wydarzeń" i Polsat News będziemy nadal tworzyli najlepszy, najbardziej rzetelny i obiektywny program informacyjny wśród wszystkich polskich stacji telewizyjnych. Tak jak dotychczas będziemy przedstawiać najważniejsze wydarzenia w sposób interesujący dla widza i dający mu pełną wiedzę o Polsce i świecie - powiedziała Dorota Gawryluk.


Jest związana z Polsatem od początku swojej kariery zawodowej. Pracowała również w Telewizji Polskiej, współpracowała z Polskim Radiem, Tok FM, tygodnikiem "Uważam Rze", "Dziennikiem", "Faktem" i "Rzeczpospolitą". Jest publicystką tygodnika "Idziemy".

 

"Wydarzenia", obok Polsatu News, Polsatu News 2, portalu polsatnews.pl oraz redakcji publicystyki, wchodzą w skład Pionu Informacji i Publicystyki, którego dyrektorem jest Henryk Sobierajski.


Wydanie główne "Wydarzeń" o 18:50 nadawane jest siedem dni w tygodniu na trzech antenach: Polsat, Polsat News i Polsat News 2, "Wydarzenia" o 15:50 - od poniedziałku do piątku również na trzech antenach, a "Wydarzenia" o 22:00 emitowane będą od poniedziałku do piątku na antenie Polsat News i Polsat News 2.


Wszystkie wydania "Wydarzeń" są również dostępne w internecie w portalu polsatnews.pl w zakładce "Nasze programy".

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie