O audycie służb specjalnych w programie "To był Dzień" w Polsat News o 20:00

Polska
O audycie służb specjalnych w programie "To był Dzień" w Polsat News o 20:00
Polsat News

Z audytu prowadzonego w służbach specjalnych wynika, że 48 dziennikarzy było inwigilowanych przez ABW w czasach rządów PO-PSL - powiedział minister-koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. W programie "To był Dzień" w Polsat News na temat audytu Marek Kacprzak porozmawia z Jarosławem Sellinem (PiS), Kamilą Gasiuk-Pihowicz (Nowoczesna) i Urszulą Augustyn (PO).

W środę odbyło się posiedzenie sejmowej komisji administracji i spraw wewnętrznych, poświęcone przyczynom dymisji komendanta głównego policji insp. Zbigniewa Maja. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku, były komendant główny policji powołał grupę, która miała sprawdzić, czy funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych KGP, czyli tzw. policji w policji, podsłuchiwali dziennikarzy w związku z "aferą taśmową".


Jarosław Sellin, Kamila Gasiuk-Pihowicz oraz Urszula Augustyn skomentują w programie m.in. audyt przeprowadzony w służbach specjalnych oraz zamieszanie wokół przyczyn dymisji insp. Maja.


Masz pytania, uwagi, wątpliwości w sprawach, o których będzie rozmowa na antenie - zadaj je, napisz w komentarzu pod tekstem lub poprzez platformę kontaktu z użytkownikami na naszym portalu: Widzisz-Zareaguj. Marek Kacprzak przedstawi je w programie.

prz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze