USA:"Stan zdrowia Tigera Woodsa uległ pogorszeniu", może nie wrócić do sportu

Sport
USA:"Stan zdrowia Tigera Woodsa uległ pogorszeniu", może nie wrócić do sportu
flickr/Keith Allison

Słynny amerykański golfista Tiger Woods nie czuje się lepiej po trzech operacjach kręgosłupa i kilkumiesięcznej rehabilitacji. Jego powrót do sportu - zdaniem dziennikarza Roberta Luseticha - stoi pod znakiem zapytania.

"Dowiedziałem się, że stan zdrowia Tigera Woodsa uległ pogorszeniu. Nie porusza się dobrze, a siedzenie sprawia mu ból. Kiedy podróżuje samochodem, siedzi na całkiem rozłożonym fotelu. Nie ma szans, by przewidzieć, czy wróci do sportu. To smutne" - napisał dziennikarz na jednym z portali społecznościowych.

 

40-letni Woods w ciągu 19 minionych miesięcy przeszedł trzy operacje kręgosłupa. Ostatnia polegała na usunięciu niewielkiego fragmentu dysku, uciskającego jeden z nerwów, co powodowało ból pleców oraz biodra. Zdaniem lekarzy zakończyła się sukcesem, ale w grudniu golfista mówił, że nie potrafi określić kiedy powróci do zawodowego sportu.

 

Były lider rankingu golfistów (przez 683 tygodnie) w sezonie 2015 wystąpił w zaledwie 11 turniejach, a jego najlepszym wynikiem było dziesiąte miejsce. W klasyfikacji światowej zajmuje obecnie 445. miejsce.

 

PAP

az/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie