"Wydarzenia 22:00" - nowe wydanie flagowego programu informacyjnego Telewizji Polsat od marca w Polsat News

Polska
"Wydarzenia 22:00" - nowe wydanie flagowego programu informacyjnego Telewizji Polsat od marca w Polsat News
Polsat News
"Wydarzenia 22:00" - nowe wydanie flagowego programu informacyjnego Telewizji Polsat od marca w Polsat News.

Polsat News wprowadzi od poniedziałku, 7 marca, wieczorne wydanie "Wydarzeń". Program, który poprowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Maciej Stroiński i Joanna Wrześniewska-Sieger, będzie emitowany na antenie Polsat News od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.

To wieczorne podsumowanie dnia składające się z czterech części: przeglądu najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata, rozmowy z gościem w studiu, informacji sportowych  i prognozy pogody na następny dzień prezentowanej na żywo. Program będa przygotowywały połączone zespoły „Wydarzeń” i Polsat News.

- "Wydarzenia" są programem informacyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku z wierną, stałą widownią, ceniącą wiarygodne, obiektywne  i niezależne materiały, które opisują rzeczywistość, a nie ją interpretują. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, wprowadzamy od 7 marca wieczorne wydanie „Wydarzenia 22:00”. Otwieramy się tym samym na nowych odbiorców, których interesują newsy z kraju i ze świata w tej właśnie formie. Uważamy, że godzina 22 to dobry czas na poważne podsumowanie i analizę mijającego dnia - mówi twórca i dyrektor kanału Polsat News Henryk Sobierajski, kierujący redakcją "Wydarzeń".


- Cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w kolejnym projekcie. Jestem pewna, że widzowie go docenią - mówi Dorota Gawryluk, prowadząca "Wydarzenia".

"Wydarzenia 22:00" emitowane będą od poniedziałku do piątku w miejsce "Dnia Wydarzeń".

Program będzie też  dostępny na platformie polsatnews.pl w zakładce "Nasze programy" lub bezpośrednio pod adresem: http://www.polsatnews.pl/nasze-programy/.

red/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie