Pudzianowski kontra "HejtStop". "Skierowaliście w moją stronę topór wojenny"

Polska
Pudzianowski kontra "HejtStop". "Skierowaliście w moją stronę topór wojenny"
Polsat News

"Zakompleksiona, sfrustrowana >>kobieta<< szkodząca normalnym ludziom" - napisał Mariusz Pudzianowski na Facebooku o Joannie Grabarczyk, koordynatorce projektu "HejtStop", który zajmuje się walką z homofobią, antysemityzmem i rasizmem w sieci. Sportowiec wszedł w konflikt z organizatorami akcji po tym, jak zawiadomili oni prokuraturę o groźbach, jakie skierował do uchodźców w innym wpisie.

Dziś Mariusz Pudzianowski odniósł się do sprawy na Facebooku. "Skierowaliście w moją stronę topór wojenny, droga fundacjo, ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą! Mariusz Pudzianowski!! Polacy pokażcie siłę i dajcie dalej to!!!!" - napisał. Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja na forum.

 

 

 

Były strongman uważa, że Polacy mają prawo sprzeciwiać się "wciskanym" im "obcych kulturowo imigrantom", którzy "gwałcą" w Europie kobiety i terroryzują kierowców. "Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy hejtstop i jego marionetki" - stwierdził.

 

Na koniec Pudzianowski wezwał Joannę Grabarczyk do rozmowy. Zdradził, że otrzymał propozycję w tej sprawie z Polsatu. Taką dyskusję planowała przeprowadzić redakcja programu "Tak czy Nie" w Polsat News, ale organizatorzy "HejtStop", odmówili udziału w niej.

 

Śledczy sprawdzą wpisy Pudziana

 

Konflikt Pudzianowskiego z ogranizatorami akcji "HejtStop" wybuchł po tym, jak zawiadomili oni prokuraturę o groźbach, jakie sportowiec miał skierować do uchodźców w innym poście na Facebooku.

 

W środę 3 lutego prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie. W swoim poście sportowiec odniósł się do ataków na kierowców we francuskim Calais. Jest on właścicielem firmy transportowej, która została poszkodowana w trakcie zajść z uchodźcami. Pudzian napisał, że dla takich ludzi nie ma żadnej tolerancji i nazwał uchodźców "śmieciami ludzkimi". Śledczy sprawdzą, czy doszło do tzw. mowy nienawiści. Grozi za to kara do dwóch lat więzienia.

 

Z tym będę czekał na naczepie do UK przed wjazdem na prom z Calais Mariusz Pudzianowski Transport. Na naczepie będzie...

Posted by Mariusz Pudzianowski on 21 styczeń 2016

 

Dziś Pudzianowski zamieścił jeszcze jeden wpis okraszony zdjęciami uchodźców znalezionych w naczepie jego samochodu ciężarowego. "Tak wygląda zniszczony towar na naczepie tira w Calais. Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 EURO. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 EURO i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia!!! - napisał.

STOPnapadom!!!! obejrzyj zdjęcia!

Posted by Mariusz Pudzianowski on 5 luty 2016

 

ml/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze