Maciej Moskwa "Fotoreporterem Roku 2015"

Polska
Maciej Moskwa "Fotoreporterem Roku 2015"
Polsat News

Jego zdjęcia zostały uznane za najlepsze. Zaraz za nim na drugim miejscu znalazł się Tymon Markowski, a na trzecim Wojciech Grzędziński. O zaszczytny tytuł rywalizowało ponad czterdziestu fotoreporterów.

Zdjęcia Moskwy wybrało jury ekspertów w dziedzinie fotografii, dokumentu i dziennikarstwa.  "Jeszcze kilka lat temu nawet sobie nie wyobrażałem, że takie składy 'sędziowskie' będą doceniały to, co robię" - napisał na facebooku zwycięzca konkursu.

 

Z lekkim opóźnieniem dotarłem do domu. Ostatnie 24 godziny były dla mnie pełne emocji, dobrych emocji! Tak więc wczoraj,...

Posted by Maciej Moskwa on 30 styczeń 2016
 

Fotoreporterem Roku 2015 został Maciej Moskwa, zaraz za nim na II Tymon Markowski i III Wojciech Grzędziński. To są super opowieści o roku 2015. Gratulujemy!

Posted by Stowarzyszenie Fotoreporterów on 29 styczeń 2016

 

Organizatorem "Fotoreportera Roku" jest Stowarzyszenie Fotoreporterów skupiające osoby, którym zależy na rzetelnym pokazywaniu świata i dokumentowaniu go dla przyszłych pokoleń. Celem konkursu jest wybór najaktywniejszego w roku 2015, warsztatowo i artystycznie dojrzałego fotoreportera oraz wskazanie najbardziej wartościowych fotografii informacyjnych opowiadających o roku 2015.

 

Polsat News

mr/pr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze