To zdjęcie podbiło internet. Szef Facebooka pokazał swoją... szafę

Kultura
To zdjęcie podbiło internet. Szef Facebooka pokazał swoją... szafę
Facebook/Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka, opublikował na swoim profilu zdjęcie szafy. Podpisał je: "Pierwszy dzień po urlopie ojcowskim. Co powinienem założyć?". To wystarczyło, by fotografia zdobyła niemal milion polubień i została ponad 28 tysięcy razy udostępniona przez użytkowników tego serwisu.

Przyznać trzeba, że Zuckerberg wykazał się poczuciem humoru, gdyż w szafie wiszą wyłącznie szare podkoszulki i szare bluzy - jego ulubione ciuchy.

 

 

First day back after paternity leave. What should I wear?

Posted by Mark Zuckerberg on 25 styczeń 2016

 

 

Miliarder znany jest ze swojego swobodnego stylu. Szara koszulka jest ubraniem, w którym można go spotkać najczęściej. Jak sam podkreśla, dzięki temu, że nie traci czasu na wybór stroju, może go więcej poświęcić firmie i skupić się na ważniejszych sprawach.


Podobne podejście do mody miał szef Apple Steve Jobs. W przeciwieństwie do Zuckerberga wybierał jednak czarne golfy.


Poczuciem humoru wykazali się także komentujący zdjęcie szefa Facebooka. W najpopularniejszym z nich Nakharina Thabthim nawiązała do dynamicznie rozwijającego się w sieciach społecznościowych mema: "To jest Mark. Mark stworzył Facebooka. Mark nie wie, w co się ubrać. Mark jest niezdecydowany. Nie bądźcie jak Mark".

 

grz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie