84-letni Murdoch zaręczony. Jego wybranką jest była supermodelka

Kultura
84-letni Murdoch zaręczony. Jego wybranką jest była supermodelka
PAP/EPA/Paul Buck

Magnat prasowy poinformował o zaręczynach z byłą supermodelką i aktorką Jerry Hall. Ogłosił to w jednym z brytyjskich dzienników, należących do swojego koncernu. Będzie to czwarte małżeństwo Ruperta Murdocha.

84-letni prezes koncernu News Corp. zaczął spotykać się z 59-letnią Hall latem zeszłego roku, po tym jak zostali oni sobie przedstawieni w Australii przez jedną z sióstr Murdocha. W październiku prasa opublikowała pierwsze zdjęcia pary. W minony weekend "The Times" napisał, że do zaręczyn doszło w Los Angeles, gdzie odbywała się ceremonia rozdania Złotych Globów.

 

 - Są zakochani od kilku miesięcy i bardzo się cieszą, że się pobiorą i że czeka ich wspólna przyszłość - powiedział magazynowi rzecznik rodziny Murdochów.

 

Ogłoszenie o zaręczynach pary pojawiło się we wtorkowym wydaniu brytyjskiego dziennika "The Times", w dziale "Urodziny, śluby, zgony".


Rupert Murdoch był żonaty już trzy razy. Ze swoją trzecią żoną, Wendi Deng, która była szefem należącej do magnata chińskiej telewizji Star TV, rozwiódł się w 2013 roku po 14 latach małżeństwa. Powiedział wtedy, że ich małżeństwo było "nie do naprawienia".


Jerry Hall była przez ponad 20 lat żoną Micka Jaggera, lidera zespołu The Rolling Stones. Wcześniej była wybranką Bryana Ferry’ego, brytyjskiej gwiazdy muzyki pop i lidera zespołu Roxy Music.


Reuters

am/kan

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze