Korki przed bramkami na autostradach, utrudniony ruch na Zakopiance. Rozpoczęła się fala powrotów

Polska
Korki przed bramkami na autostradach, utrudniony ruch na Zakopiance. Rozpoczęła się fala powrotów
Polsat News

Długi sylwestrowo-noworoczny weekend dobiega końca. Na drogach w wielu miejscach tworzą się wielokilometrowe korki. Obserwujemy sytuację w newralgicznych miejscach.

A4 w Karwianach pod Wrocławiem – korek przed bramką


Pobór opłat w Karwianach, w kierunku Wrocławia, jest jednym z miejsc, które tradycyjnie się korkują w czasie dużego ruchu drogowego. Na miejscu jest reporter Polsat News Maciej Stopczyk.  Około godziny 13 korek miał ponad 10 km długości i GDDKiA podjęła decyzję o otwarciu bramek. Bramki jednak zostały ponownie zamknięte po rozładowaniu zatoru. Korek powstaje od nowa. Policja radzi korzystać z alternatywnej drogi krajowej nr 94. Warto śledzić tablice informacyjne i zjechać na Oławę lub zjazdem Wrocław-wschód i uniknąć w ten sposób wjechania w zator.


Zakręt pod Warszawą – powroty z Lubelszczyzny i Siedlec


Póki co sytuacja na drogach dojazdowych do Warszawy jest dobra. Jednak fala osób powracających z przerwy noworocznej i świątecznej może dotrzeć do stolicy o godz. 18 lub 19 - informuje śledząca ruch na żywo Ewa Żarska.

 


A2 w Balicach pod Krakowem - korek przed bramką


Po godzinie 12. Korek do bramki w stronę Katowic miał 9 km długości. Zator na tym odcinku autostrady rozpoczął się już przed godziną 11, kiedy to korek miał kilometr długości - informował na Twitterze Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie.


Zakopianka


Główna droga wylotowa z Zakopanego jest tradycyjnie zakorkowana już od rana. Zdjęcia z utrudnionej podróży przesyłają użytkownicy Twittera.

 
Obwodnica trójmiasta – ruch odbywa się bez utrudnień


Nadarzyn – tu również ruch odbywa się na razie bez zakłóceń.

am/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze