Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem

Kultura
Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem
Polsat News

Wystąpią gwiazdy polskiej muzyki, ale także legendarny zespół – Boney M. Przewidziano mnóstwo atrakcji. Witanie 2016 roku z zebranymi w Katowicach oraz telewidzami Polsatu rozpoczęło się punktualnie o godz. 20.

Na scenie - najgorętszych nazwisk polskiej muzyki. M.in. Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Enej, bracia Golec, Donatan i Cleo oraz Piersi.

 

Z największymi hitami pojawią się również Kayah, Bednarek, Urszula oraz Video. Zagra także Rui Carlos Ferreira, Blue Cafe, Wilki i Pectus. Nie lada gratką dla fanów będzie występ Grzegorza Hyży, Mesajah, Poparzeni Kawą Trzy, czy Andrzeja Cierniewskiego.

 

Najlepsi prowadzący

 

Przez sylwestrową noc przeprowadzą wszystkich znani i lubiani gospodarze najpopularniejszych programów Polsatu. Noworoczny toast wzniosą z widzami Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Popielewicz-Hyży i Maciej Rock.

 

Tanecznie wejść w 2016 r. pomoże współprowadząca Agnieszka Kaczorowska, a o odpowiednią dawkę dobrego humoru zadba połowa Kabaretu Młodych Panów – Robert Korólczyk i Bartosz Demczuk. Łączność radiową zapewni radio RMF FM z Kamilem Baleją na czele.

 

"Time To Say Goodbye"

 

Dokładnie o północy jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Małgorzata Walewska oraz uczestnik ostatniej edycji show Krzysztof Respondek wykonają słynny utwór "Time To Say Goodbye", który w 1997 roku wylansowali Sarah Brightman i Andrea Bocelli. 

 

Wszystkie gwiazdy goszczą na ogromnej multimedialnej scenie o całkowitej powierzchni 500 mkw, która stoi w sercu Katowic, na placu Honorowym. Szeroką na 60 i wysoką na 16 metrów scenografię sceny uzupełnia prawie 600 metrów kwadratowych ekranów ledowych o wadze 14 ton. Wydarzenie pokazuje 15 kamer, w tym jedna usytuowana na dronie z bezpośrednim przekazem obrazu na żywo. Moc nagłośnienia to 300 kW.

 

polsatnews.pl, Fot. PAP/Andrzej Grygiel

 

po/kan/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie