Pawłowicz zapowiada "pompki i przebieżki medialne z plecakami pod górkę" dla dziennikarzy TVP. "Taryfy ulgowej nie będzie"

Polska
Pawłowicz zapowiada "pompki i przebieżki medialne z plecakami pod górkę" dla dziennikarzy TVP. "Taryfy ulgowej nie będzie"
Polsat News

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz zamieściła nad ranem na swoim facebookowym profilu wpis, w którym zapowiedziała, że dziś po południu zostanie uchwalona tzw. mała ustawa medialna. Poinformowała także, że dziennikarze TVP zostaną skierowani na kursy doszkalające, które poprowadzi Ojciec Dyrektor. "Szkolenie do skutku" - zaznaczyła Pawłowicz we wpisie.

"Dziś po południu uchwalimy 'małą' ustawę o tvp i radio publicznym. Zmienimy ich władze. Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne" - napisała posłanka Pawłowicz na Facebooku.


Podkreśliła, że wreszcie wyborcy dowiedzą się, co robi dla nich rząd, Sejm i prezydent, których wybrali.


Wymienionych z nazwiska dziennikarzy TVP i "resztę kłamczuchów" chce wysłać do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, w której wykłady poprowadzi dyrektor Radia Maryja, redemptorysta, ojciec Tadeusz Rydzyk.


"Taryfy ulgowej nie będzie. Pompki i przebieżki medialne z plecakami. Pod górkę. Osobne cele rozmyślań. Szkolenie do skutku" - napisała Krystyna Pawłowicz.

 

Prof. Pawłowicz wpis edytowała i dodała "wskazówkę interpretacyjną" dla wszystkich przestraszonych i przegranych w ostatnich wyborach. "Poniższy mój post jest ŻARTEM" - napisała.

 

 

DRODZY WYBORCY,Dziś po południu uchwalimy "małą" ustawę  o tvp i radio publicznym.Zmienimy ich władze.Za kilka dni  będ...

Posted by Krystyna Pawłowicz on 29 grudnia 2015
prz/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie