Oto, czym jeżdżą polscy szczypiorniści. Zwiedzamy najdroższy autokar w Polsce

Sport
Oto, czym jeżdżą polscy szczypiorniści. Zwiedzamy najdroższy autokar w Polsce
Polsat News/Polsat Sport

Ostatni w tym roku sprawdzian przed Euro 2016 zaliczony, choć - jak twierdzi trener - nie na najwyższą ocenę. Polscy piłkarze ręczni wygrali Christmas Cup. Teraz rozjadą się do domów, a potem czeka ich turniej w Hiszpanii i Euro. Nasi szczypiorniści pokazali nam luksusowy autokar, po którym oprowadza były reprezentant Polski Artur Siódmiak - komentator Polsat Sport.

Polacy w finale turnieju Christmas Cup pokonali Czechów 37:32.

 

- Nie mogę być zadowolony z postawy zespołu w drugiej połowie - powiedział trener reprezentacji Michael Biegler.

 

- Forma ma przyjść 15 stycznia na mecz z Serbią - zauważył Artur Siódmiak, były reprezentant Polski i gość programu Nowy Dzień z Polsat News. Siódmiak nie ocenił polskich szczpiornistów tak surowo, ale przyznał, że choć spadła koncentracja w drugiej połowie, to wynik nie był zagrożony. - Forma ma przyjść 15 stycznia na mecz z Serbią, potem będzie Macedonia i na deser Francja - powiedział wicemistrz świata z 2007 r. dodając, że liczy co najmniej na awans Polaków do półfinału.

 

Zanim jednak rozpoczną się zmagania mistrzostw Europy, Polacy po Nowym Roku udadzą do Hiszpanii by w Irun (8-10 stycznia) zagrać towarzysko ze Szwecją, Brazylią i gospodarzami. Do Hiszpanii polecą samolotem jednak na co dzień jeżdżą luksusowym autokarem. Artur Siódmiak w roli reportera Polsat Sport oprowadził widzów Polsat News po lususowym autobusie polskich szczypiornistów.

 

 

 

Az/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie