"Sylwestrowa Moc Przebojów" już za dwa dni. Artyści przygotowują się do występów

Kultura
"Sylwestrowa Moc Przebojów" już za dwa dni. Artyści przygotowują się do występów
Polsat News

Na multimedialnej scenie przy katowickim spodku znajdą się wielkie gwiazdy takie jak: Urszula, Bajm, Blue Cafe i Enej, ale również te, które znamy zdecydowanie słabiej. Przy wielkoformatowych postaciach pojawi się między innymi Ola Gintrowska, aktorka i piosenkarka, siostrzenica Przemysława Gintrowskiego.

Ola Gintrowska zdradziła, jaki repertuar zaprezentuje podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. - Zaśpiewam singiel promujący moją przyszłą płytę "Missing" i cover piosenki z filmu "Great Gatsby" "A little party never killed nobody" - powiedziała piosenkarka. Zapewniła, że zrobi wszystko, aby rozkręcić publiczność i by to była wspaniała, imprezowa noc.

 

Oli już udało się osiągnąć wiele sukcesów. Jedna z jej piosenek znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Słaba płeć", do tego zaśpiewała w czołówce Must Be The Music, a teraz szykuje się do wydania debiutanckiej płyty.

 

 

 

Ogromna, multimedialna scena, dron z kamerą na żywo

 

"Sylwestrowa Moc Przebojów" to ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. To przede wszystkim ogromna, multimedialna scena o całkowitej powierzchni 500 m2 którą na miejsce przewozi 15 tirów. Szeroką na 60 metrów i wysoką na 16 metrów scenografię uzupełni prawie 600 m2 ekranów LED o wadze 14 ton. Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże 15 kamer, w tym jedna usytuowana w dronie z bezpośrednim przekazem obrazu na żywo.

 

Ola przyznała, że po raz pierwszy będzie występować na tak ogromnej scenie. - To nie tylko na mnie, ale zapewne również na innych artystach, robi ogromne wrażenie - wyznała.

 

"Sylwestrowa Moc Przebojów" z Katowic z największym karaoke świata już 31 grudnia o godz. 20.00. Tylko w Telewizji Polsat.

 

Polsat News

mr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie