Urszula gotowa na "Sylwestrową Moc Przebojów 2015". Usłyszymy m.in. "Konika" i "Dmuchawce"

Kultura
Urszula gotowa na "Sylwestrową Moc Przebojów 2015". Usłyszymy m.in. "Konika" i "Dmuchawce"
Polsat News

Wokalistka przyznaje, że sylwestrowy repertuar ma już dopięty na ostatni guzik. - Mamy dwa wejścia, więc mam nadzieję, że te cztery piosenki ludzie absolutnie znają na pamięć - powiedziała w Polsat News wokalistka Urszula Kasprzak, która wystąpi na "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015" w Katowicach.

Urszula przyznała, że w repertuarze musiały znaleźć się największe przeboje. - Wiadomo, że będzie "Konik". Poza tym "Dmuchawce", "Rysa na szkle", "Malinowy król" – powiedziała wokalistka.


"Sylwestrowa Moc Przebojów 2015" z multimedialnej sceny w Katowicach


"Sylwestrowa Moc Przebojów" po raz pierwszy zawita do Katowic, by wspólnie z jego mieszkańcami efektownie i z rozmachem godnym największych jubileuszy zakończyć stary i powitać Nowy Rok.


Na ogromnej scenie, poza Urszulą, pojawią się m.in. Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Blue Cafe, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah i Stefano Terrazzino. To w Katowicach swoją 40-stkę będzie świętował zespół, który roztańczył świat, Królowie Disco - Boney M.

 

Niewątpliwą atrakcją będzie również największe karaoke na świecie, podczas którego słynne przeboje zaśpiewają wspólnie gwiazdy wraz z publicznością i telewidzami.


"Sylwestrowa Moc Przebojów 2015" z Katowic już 31 grudnia o godz. 20.00. Tylko w Telewizji Polsat.

 

Polsat News

mr/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie