Aż 35% respondentów zamierza obejrzeć "Kevin sam w domu"

Kultura
Aż 35% respondentów zamierza obejrzeć "Kevin sam w domu"
Polsat News

Z okazji 25-lecia "Kevin sam w domu" agencja mediowa MEC zapytała internautów m.in. o to jak wiele razy oglądali ten film. Blisko połowa z nich stwierdziła, że "stracili już rachubę". Kolejna okazja by spotkać się z tą kultową już postacią w wigilijny wieczór o godz. 20 na antenie Polsatu.

 

 

Tylko co szesnasty internauta zamierza oglądać "Kevina" sam w domu. Większość obejrzy ten film z rodziną. Zaledwie 1 proc. respondentów zadeklarowało, że film obejrzą w Nowym Jorku, a 22 proc. jeszcze nie wie jak i z kim.

 

Więcej niż co trzeci polski internauta przymierza się do obejrzenia filmu "Kevin sam w domu" na antenie Polsatu w najbliższe święta. Blisko połowa z tych osób straciła już rachubę, ile razy oglądała ten film w telewizji.

 

 

 

 

27 proc. badanych w ramach serii filmów z Kevinem, najchętniej zobaczyłaby w te święta pierwszą część, czyli właśnie "Kevin sam w domu". Niemal co czwarty chętnie zobaczyłby cały maraton. Tylko 9 proc. respondentów chciałoby zobaczyć część zatytułowaną "Kevin sam w Nowym Jorku". 40 proc. wolałoby, żeby stacje nie pokazywały w święta żadnej z części filmu.

 

 

po
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie