"Łamiąc się opłatkiem spójrzmy na siebie z miłością" - świąteczne życzenia Beaty Szydło

Polska
"Łamiąc się opłatkiem spójrzmy na siebie z miłością" - świąteczne życzenia Beaty Szydło
Kancelaria Premiera

"Kiedy sen już spowija całe miasto, jest takie miejsce, gdzie wciąż jest jasno" - tak zaczyna się wideo z życzeniami świątecznymi udostępnione przez Kancelarię Premiera. Występuje w nim premier Beata Szydło oraz jej bliscy współpracownicy, widzimy wśród nich szefa resortu obrony wieszającego bombki, ministra spraw wewnętrznych, ministra sprawiedliwości.

Gdy ministrowie uwijają się przy ozdabianiu choinki lektor czyta: "Każdy się spieszy i mierzy z zadaniem, na szczęście jest ktoś, kto czuwa nad planem". Nad planem czuwa premier Beata Szydło, która pojawia się z kajecikiem, w którym wpisuje uwagi oglądając pracę wykonywaną przez podległych jest ministrów.


"Wigilia to taki ważny moment budowania zgody"


Są oczywiście prezenty, minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak otrzymał sweter w reniferki.

 

Są i życzenia od Beaty Szydło: - Czas świąt Bożego Narodzenia to ten wyjątkowy moment w roku, kiedy siadamy przy wspólnym stole i myślimy o tym, co nas łączy, a nie o tym, co nas dzieli. My, Polacy, potrafimy się jednoczyć, jak nikt inny w najważniejszych sprawach. Wigilia to taki ważny moment budowania zgody, pojednania, wspólnoty. Pozostawmy spory polityczne za drzwiami i łamiąc się opłatkiem spójrzmy na siebie z miłością jaką obdarzył nas Chrystus. Razem z ministrami składam wszystkim Polakom życzenia wesołych, spokojnych świąt.


grz/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie