Marcel Hirscher wygrał zawody Pucharu Świata, a potem ukradli mu narty

Sport
Marcel Hirscher wygrał zawody Pucharu Świata, a potem ukradli mu narty
Facebook.com/hirschermarcel/

Narty skradziono we włoskim kurorcie Alta Badia po tym, jak Austriak Marcel Hisrcher wygrał na nich w niedzielę zawody Pucharu Świata w slalomie gigancie. Lider cyklu i najlepszy alpejczyk ostatnich lat zaapelował poprzez media społecznościowe o ich zwrot.

Narty skradziono prawdopodobnie z pomieszczenia przy mecie, w którym zawodnicy zostawiają swój sprzęt po ukończonym zjeździe. Po dekoracji Hirscher nigdzie nie mógł znaleźć swojej pary.

 

Austriak chciał zjechac na tych samych nartach w poniedziałek w slalomie równoległym, ale teraz będzie musiał zmienić swoje plany.

 

Na Facebooku umieścił wpis: "Poszukiwane - moje narty. Długość: 195 cm, wiek: trzy miesiące, miejsce urodzenia: Altenmarkt, nazwisko: Atomic, imię: numer 22. Wszelkie informacje mile widziane, ponieważ w poniedziałek znowu ich potrzebuję".

WANTED - Mein RennskiLänge: 195 cm, Alter: 3 Monate, Geburtsort: Altenmarkt, Familienname: Atomic, Vorname: Nr. 22,...

Posted by Marcel Hirscher on 20 grudnia 2015

 

W sobotę zniknęły z tego samego pomieszczenia buty narciarskie Guillermo Fayeda. Francuz także poprzez media społecznościowe zaapelował o pomoc w znalezieniu sprzętu. Złodziej został złapany, a buty wróciły do właściciela.

 

 

PAP

wj/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie