Ellie Day ten mecz zapamięta na zawsze. "Jakbym zderzyła się z ciężarówką"

PAP/EPA/CJ Gunther Corbis

O tym jak bardzo jest się blisko gry siedząc w pierwszym rzędzie, podczas meczu NBA przekonała się Ellie Day. Na żonę słynnego golfisty wpadł z impetem ważący 113 kg LeBron James. Spotkanie przerwano na 10 minut, a służby ratunkowe wyniosły kobietę na noszach i w kołnierzu ortopedycznym. Wyszła już ze szpitala, ale ciągle odczuwa skutki bliskiego spotkania z gwiazdorem Cavaliers.

"Ellie Day była hospitalizowana, ponieważ miała symptomy wstrząśnienia mózgu. Opuściła szpital, odpoczywa i dziękuje za wiadomości od wszystkich, którzy niepokoili się o nią" - poinformował w komunikacie agent Jasona Daya, dodając, że "Ellie nie ma żadnego żalu do LeBrona, który wykonywał tylko swoją pracę".

Koszykarz przeprosił wcześniej kobietę.

Żona golfisty przyznała jednak na Twitterze, że odczuwa jeszcze skutki wypadku. "Boli mnie, jestem zmęczona. Czuję się tak jakbym zderzyła się z ciężarówką" - napisała.

Małżonkowie Day siedzieli w pierwszym rzędzie podczas rozegranego w czwartek zwycięskiego meczu "Kawalerzystów" z Thunder (104:100). W trzeciej kwarcie ważący 113 kg gwiazdor gospodarzy próbując zdobyć piłkę z całym impetem wpadł na kobietę. Spotkanie przerwano na 10 minut, a służby ratunkowe wyniosły ją na noszach i w kołnierzu ortopedycznym.

W listopadzie Ellie Day urodziła golfiście drugie dziecko.