"Sylwestrowa Moc Przebojów 2015" z Telewizją Polsat prosto z serca Katowic

Kultura
"Sylwestrowa Moc Przebojów 2015" z Telewizją Polsat prosto z serca Katowic
Telewizja Polsat

Gigantyczna multimedialna scena, plejada gwiazd, moc przebojów i największe karaoke świata – to wszystko w samym sercu Katowic, obok Spodka, gdzie Telewizja Polsat zorganizuje w tym roku kolejną sylwestrową imprezę. Transmisja 31 grudnia od 20:00 na antenie Telewizji Polsat.

Na ogromnej scenie pojawią się m.in. Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Urszula, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah i Stefano Terrazzino. To w Katowicach swoją 40-stkę będzie świętował zespół, który roztańczył świat, Królowie Disco - Boney M. Największe przeboje zaśpiewają wspólnie gwiazdy wraz z publicznością i telewidzami podczas największego karaoke na świecie!


"Sylwestrowa Moc Przebojów" po raz pierwszy zawita do Katowic, by wspólnie z jego mieszkańcami i gośćmi efektownie i z rozmachem godnym największych jubileuszy zakończyć stary i powitać Nowy Rok. - Koncert sylwestrowy ma być zwieńczeniem obchodów 150-lecia Katowic, chcemy też w szczególny sposób podkreślić zmianę, jaka zaszła w naszym mieście. Katowice tradycyjnie kojarzone z przemysłem ciężkim, stawiają dziś na przemysł spotkań i na kulturę - mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.


Stolicą Górnego Śląska wstrząsną największe hity, które w ostatnim czasie zdominowały radiowe listy przebojów i zawładnęły serwisem YouTube. Pojawią się Donatan i Cleo oraz Adam Asanow, a także Poparzeni Kawą Trzy i Blue Cafe. Ale nie zabraknie także starych dobrych szlagierów, do których każdy lubi wracać. Żadna impreza nie może się odbyć bez takich przebojów jak "Rivers Of Babylon" czy "Daddy Cool", a widzowie "Sylwestrowej Mocy Przebojów" będą mogli usłyszeć je na żywo, bo Boney M swoje 40-lecie będzie obchodzić podczas Sylwestra w Katowicach.


Wejście w Nowy Rok uświetni występ jurorki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Małgorzaty Walewskiej oraz uczestnika ostatniej edycji show Krzysztofa Respondka. Punktualnie o 24:00 duet wykona słynny utwór "Time To Say Goodbye", który w 1997 roku wylansowali Sarah Brightman i Andrea Bocelli.


W sylwestrowym koncercie na scenie pojawią się również zespół Video, Rui Carlos Ferreira (ex Bad Boys Blue), Aleksandra Gintrowska i Andrzej Cierniewski, oraz dwie śląskie formacje: Oberschlesien, który w IV edycji "Tylko muzyka. Must be the music" zajął 2. miejsce oraz zespół 032 z Katowic.

 

Gigantyczna multimedialna scena


"Sylwestrowa Moc Przebojów" to również ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. Ogromną multimedialną scenę o całkowitej powierzchni 500 mkw, przewiezie na miejsce 15 tirów. Szeroką na 60 i wysoką na 16 metrów scenografię uzupełni prawie 600 mkw ekranów ledowych o wadze 14 ton. Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże 15 kamer w tym jedna usytuowana na dronie z bezpośrednim przekazem obrazu na żywo.


Ten szczególny wieczór będzie miał również swoich gospodarzy, na co dzień prowadzących najpopularniejsze programy Polsatu. W sylwestrową noc noworoczny toast wzniosą z widzami: Krzysztof Ibisza, Maciej Dowbor, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Popielewicz Hyży i Maciej Rock. Tanecznie w nowy rok wprowadzi widzów współprowadząca Agnieszka Kaczorowska. Na scenie odpowiednią dawką humoru wspomogą ich Robert Korólczyk i Bartosz Demczuk, czyli połowa Kabaretu Młodych Panów, zaś o doskonałą łączność radiową zadba Kamil Baleja z RMF FM.


"Sylwestrowa Moc Przebojów" z Katowic z największym karaoke świata – 31 grudnia, godz. 20.00 tylko w Telewizji Polsat!

prz/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie