Niespodziewany koncert Madonny w Paryżu w hołdzie ofiarom zamachów

Świat
Niespodziewany koncert Madonny w Paryżu w hołdzie ofiarom zamachów
Reuters
Niespodziewany koncert Madonny w Paryżu w hołdzie ofiarom zamachów.

Madonna o nieplanowanym koncercie poinformowała na Twitterze. Zaśpiewała na Placu Republiki kilka utworów w hołdzie ofiarom zamachów w Paryżu z 13 listopada. Widownia złożona z przechodniów nagrywała zaimprowizowany uliczny koncert telefonami komórkowymi.

Wiadomość o swoim występie amerykańska piosenkarka przekazała za pomocą Twittera po tym, jak skończyła zaplanowany koncert w Paryżu. "Zaśpiewam kilka piosenek na Placu Republiki. Spotkajmy się tam" - napisała Madonna.

 

 

Piosenkarka zjawiła się na Placu Republiki z synem i swoim gitarzystą. - Chcemy po prostu zaśpiewać kilka utworów o pokoju, by wysłać w świat miłość i radość oraz by okazać szacunek tym, którzy zginęli przed blisko czterema tygodniami - powiedziała Madonna.

 

 

Zgromadzeni licznie przechodnie nagrywali koncert telefonami komórkowymi. Madonna zaśpiewała trzy piosenki: "Ghosttown" i "Like a Prayer" z własnego repertuaru oraz słynny utwór Johna Lennona "Imagine".

 

Na Placu Republiki w Paryżu od 13 listopada płoną znicze zapalane w intencji ofiar zamachów terrorystycznych, w których zginęło 130 osób. Ludzie wciąż przynoszą na plac kwiaty, świece i zdjęcia zabitych.

pm/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie