Justin Bieber w przyszłym roku zagra w Polsce

Kultura
Justin Bieber w przyszłym roku zagra w Polsce
prestigemjm.com

To będzie już drugi koncert Biebera w Polsce. Tym razem 21-latek zagra w ramach trasy "Purpose World Tour 2016". Koncert odbędzie się 11 listopada w Tauron Arenie w Krakowie.

Jak zapowiadają organizatorzy, oprócz samego gwiazdora na scenie pojawią się specjalni goście. Justin Bieber ma przygotować dużo niespodzianek dla swoich fanów.


Nowa płyta "Purpose" ukazała się w listopadzie tego roku. Trasę koncertową z tym krążkiem Bieber zacznie 14 listopada 2016 r. od koncertu w Berlinie. Obejmie ona ponad 30 występów w całej Europie. Biebera będzie można zobaczyć także m.in. w Niemczech, Francji, Anglii oraz Skandynawii.


- Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy setki wiadomości od polskich Beliebers (fanek Biebera – red.) z prośbą o ponowne zaproszenie Justina Biebera do Polski. Fanki artysty prześcigały się w pomysłach, jak zwrócić naszą uwagę. Za każdym razem, gdy ogłaszaliśmy koncert innego artysty, dziewczyny były pełne emocji. Cieszymy się, że w końcu cierpliwość polskich fanów Justina Biebera została wynagrodzona  – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.


Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 17 grudnia o 10:00. Bilety można kupić na stronach internetowych prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci Empik. Na oficjalnej stronie artysty można znaleźć informacje o sposobach kupna specjalnych pakietów, które zawierają także możliwość spotkania z Bieberem oraz liczne oficjalne gadżety.


Ceny biletów zaczynają się od 195 zł - za miejsca na trybunach bocznych z ograniczonym widokiem. Za miejsce na płycie trzeba zapłacić 285 zł, a na trybunach od 295 zł do 699 zł za trybunę VIP. Miejsca najbliżej sceny – w Golden lub Diamon Circle - to koszt od 555 zł do 1000 zł.


Bardziej wpływowy niż Obama czy Dalajlama


Justin Bieber to młody kanadyjski wokalista pop/R&B, który "odkryty" został dzięki serwisowi YouTube. Jest pierwszym artystą w historii, którego aż siedem piosenek z debiutanckiego wydawnictwa było notowanych na liście Billboard Hot 100. Do listopada 2014 jego teledysk do utworu „Baby” był najczęściej odtwarzanym i komentowanym filmem w historii serwisu YouTube. W czerwcu 2011 r. magazyn „Forbes” umieścił go na drugim miejscu najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30 roku życia. W tym samym roku brytyjski The Observer opublikował raport mówiący, że Justin Bieber jest postacią bardziej wpływową w sferze sieci społecznej, niż Barack Obama lub Dalajlama.


Justin Bieber po raz pierwszy zagrał w Polsce 25 marca 2013 roku w Łodzi. "Jestem w drodze do Rosji, którą odwiedzę po raz pierwszy" – napisał wtedy na Twitterze młody gwiazdor. Jego występ obejrzało w Atlas Arenie ponad 12 tys. osób. Fanki gwiazdora, nazywające siebie Beliebers, są uznawane za najbardziej oddaną grupę fanów.

prz/kan
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie