"Wydarzenia" Telewizji Polsat liderem oglądalności

Kultura
"Wydarzenia" Telewizji Polsat liderem oglądalności
Polsat News

Ponad 5,5 miliona widzów obejrzało 6 grudnia główne wydanie "Wydarzeń", flagowego programu Telewizji Polsat. Program uzyskał najlepszy wynik zarówno w grupie wiekowej 4+, jak i w grupie 16-49. Był to wynik o ponad pół miliona lepszy od następnego w zestawieniu programu informacyjnego stacji konkurencyjnej.

Główne wydanie "Wydarzeń" prowadzone 6 grudnia przez Jarosława Gugałę było zdecydowanym liderem wśród programów emitowanych na antenach wszystkich stacji w Polsce w ciągu weekendu. "Wydarzenia" obejrzało łącznie na antenach Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2 ponad 5,5 miliona widzów. Flagowy program informacyjny Polsatu uzyskał wynik o ponad pół miliona lepszy od następnego w zestawieniu programu informacyjnego stacji konkurencyjnej.


Tak wysoka liczba widzów zapewniła Telewizji Polsat i stacjom Polsat News i Polsat News 2 łącznie 33,3 proc. udziałów w rynku w grupie wiekowej 4+ i 36,6 proc. udziałów w grupie 16-49 (udziały kolejnego programu informacyjnego stacji konkurencyjnej wynosiły odpowiednio 27,4 proc. w grupie 4+ i 20,1 proc. w grupie 16-49).


"Wydarzenia" są głównym programem Telewizji Polsat i kanałów informacyjnych: Polsat News i Polsat News 2. Wydanie "Wydarzeń" o godz. 18:50 prowadzą: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk, Magda Sakowska, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński. Wydanie popołudniowe (o godz. 15:50) prowadzą: Joanna Wrześniewska-Sieger, Maciej Stroiński i Wojciech Szeląg.

grz/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie