Miss Polski 2015 została Magdalena Bieńkowska

Kultura
Miss Polski 2015 została Magdalena Bieńkowska
Polsat News

O tytuł Miss Polski walczyło 31 kandydatek. Koronę najpiękniejszej zdobyła 22-letnia Magdalena Bieńkowska z Mikołajek. Galę finałową w Krynicy-Zdroju poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

- Czuję się cudownie, chociaż jestem jeszcze pod wpływem tak ogromnych emocji, że ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć. Cieszę się bardzo i jestem bardzo podekscytowana, bo ten rok będzie na pewno wspaniały - powiedziała Magdalena Bieńkowska po ogłoszeniu werdyktu.

 

50 tysięcy złotych nagrody

 

Poza koroną najpiękniejszej Polki Bieńkowska zdobyła nagrodę pieniężną w wysokości 50 tys. złotych.

 

Miss Polski widzów Polsatu została Kamila Wenderlich. IV Wicemiss Polski 2015 jest Joanna Tlałka, III Wicemiss Polski została Sabina Kantor, II Wicemiss Polski Marta Bieniek, a tytuł I Wicemiss Polski 2015 przypadł Marcie Redo.

 

Miss Polski 2015 wybrana! MISS POLSKI - MAGDALENA BIEŃKOWSKA1 Wice - Marta Redo 2 Wice - Marta Bieniek 3 Wice -...

Posted by Miss Polski on 6 grudnia 2015

 

 

Najlepsze show w Polsce

 

Gala finałowa imprezy o 25 -letniej tradycji odbyła się w niedzielę w hali MOSiR w Krynicy-Zdroju. O koronę najpiękniejszej walczyło 31 kandydatek wyłonionych w regionalnych eliminacjach konkursów Miss Polski i Miss Polonia. Pierwsza edycja Konkursu Miss Polski odbyła się w 1990 roku. Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat.

 

Polsat News, misspolski.pl

mr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie