Kto lepszym DJ-em na Sylwestra, Szydło czy Liroy? "Akurat tych dwóch nie znam, ale Wika jest dobra"

Kultura
Kto lepszym DJ-em na Sylwestra, Szydło czy Liroy? "Akurat tych dwóch nie znam, ale Wika jest dobra"
Polsat News

Do Świąt i Sylwestra jeszcze trochę czasu, ale internauci już prześcigają się w pomysłach, jak spędzić te wyjątkowe dni. Ogromną popularnością cieszy utworzone na Facebooku wydarzenie "Sylwester u Pana Andrzeja". Zapisało się już 15 tysięcy osób. Chodzi oczywiście o prezydenta Andrzeja Dudę. Hitem internautów jest także "Wigilia z Jarosławem Kaczyńskim" i "Sylwester u Olka".

Reporterka Polsat News Ewa Żarska z dużym przymrużeniem oka sprawdziła czy poza siecią Polacy też poszliby na takie imprezy. Większość ochoczo przytaknęła.

 

Problem pojawił się, gdy zaczęto rozważać, kto mógłby rozkręcić imprezę. Jedna z pań zapytana o propozycje wysuwane przez osoby, które zadeklarowały udział w "Sylwesterze u Pana Andrzeja", czy lepszym DJ-em byłaby Szydło czy Liroy usłyszała: - Akurat tych dwóch nie znam bliżej, ale wiem, że Wika jest dobra.


Z kolei na "Wigilię z Jarosławem Kaczyńskim" wybiera się już ponad 2,6 tys. użytkowników Facebooka, ale niewielu chciałoby się trzymać tradycji. Jako potrawę wigilijną proponują kaczkę nadziewaną i żeberka.

 

"Koniec z polityką na koturnach, obarczoną żałobą"


- Powolutku przyzwyczaimy się do żartobliwego podejścia do polityki - komentuje pomysły internautów socjolog Piotr Para. - Polityka na koturnach, obarczona żałobą w końcu się kończy - dodał.


Zachęcamy do zobaczenia wszystkich pomysłów na Sylwestra w materiale Ewy Żarskiej.

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie