Pracowity grudzień dla Blue Cafe: Sylwestrowa Moc Przebojów i nowa płyta

Kultura
Pracowity grudzień dla Blue Cafe: Sylwestrowa Moc Przebojów i nowa płyta
Polsat News

Na początku grudnia zespół Blue Cafe wydał akustyczny krążek "Chillout & chilli". - Chcemy pokazać, że gramy też akustycznie, że taka potrawa też może fajnie smakować – mówiła w Polsat News wokalistka Blue Cafe Dominika Gawęda. Według twórców jest to "płyta niuansów muzycznych". Blue Cafe to jeden z zespołów, który wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach.

Nowy krążek zawiera największe przeboje Blue Cafe pokazane w zupełnie innej, akustycznej odsłonie. - Marzyliśmy o tym, by wydać taką płytę – przyznała wokalistka. 4 grudnia zapowiadana w listopadzie płyta doczekała się swojej premiery.

 

Blue Cafe na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach. "Szykujemy ogromne show"

 

- Szykujemy ogromne show. To będzie coś nowatorskiego - mówili członkowie zespołu o przygotowaniach do Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach.

 

Sylwestrowa Moc Przebojów po raz pierwszy zawita w Katowicach. To właśnie tu mieszkańcy wspólnie z gwiazdami będą żegnać stary i witać Nowy Rok. Na gigantycznej, multimedialnej scenie pod kultowym Spodkiem, obok Blue Cafe wystąpią: Kamil Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Urszula, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah i Stefano Terrazzino. Swoją "czterdziestkę" będzie natomiast świętował na scenie zespół, który roztańczył świat, królowie disco - Boney M. Start o godzinie 20.00. Transmisja w Telewizji Polsat.

 

Polsat News

mr/luq
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie