Dziś poznamy najpiękniejszą Polkę. W szranki stanie 31 kobiet

Kultura
Dziś poznamy najpiękniejszą Polkę. W szranki stanie 31 kobiet
misspolski.pl
Zdjęcie z zeszłorocznej edycji konkursu

Pomimo olbrzymiej konkurencji królowa może być tylko jedna. Transmisja konkursu o tytuł Miss Polski w Polsacie o godzinie 20:00. Galę w Krynicy-Zdrój poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody.

 

Rywalizacja o koronę co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierćfinale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej.

 

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

 

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

 

Polsat News, misspolski.pl, fot. misspolski.pl

pr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie