"Mamo przestań!" Wstrząsające nagranie wideo matki bliźniąt

Polska

Pełen przemocy film zamieściła w sieci Wanda R. ze Świdwina w województwie zachodniopomorskim. 53-letnia kobieta "pochwaliła się", jak wychowuje 11-letnie bliźnięta. Na nagraniu widać, że znęca się psychicznie i fizycznie nad dziećmi. Jedno z nich jest nagie. Do filmu dotarli reporterzy programu Interwencja Telewizji Polsat.

Matka bliźniąt, obecnie bezrobotna, z zawodu jest opiekunką osób starszych. Nagranie trafiło również do policji, która wszczęła postępowanie w sprawie znęcania się nad dziećmi.

 

- Zostały one przesłuchane, oczywiście w obecności pedagoga szkolnego. Policja, nie czekając na decyzję sądu, postanowiła zabrać dzieci do palcówki opiekuńczo-wychowawczej. Sąd rodzinny od razu się z tym zgodził - powiedział Sławomir Przykucki z Sądu Okręgowego w Koszalinie.

 

Dlaczego kobieta zamieściła film w internecie?  Prawdopodobnie chciała szantażem zmusić dzieci do posłuszeństwa. - Nie udzielę wywiadu, nie będę rozmawiać. Jeden głupi filmik zrujnował życie mnie i moim dzieciom - powiedziała Wanda R. 

 

Więcej na interwencja.polsat.pl

ml/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie