Arsenal chwali się Polakiem. Promuje Krystiana Bielika specjalnym filmem

Sport
Arsenal chwali się Polakiem. Promuje Krystiana Bielika specjalnym filmem
Facebook/Krystian Bielik
Arsenal Londyn wiąże duże nadzieje z młodym obrońcą Krystianem Bielikiem.

Arsenal Londyn wiąże duże nadzieje z młodym obrońcą Krystianem Bielikiem. Sprowadzony w styczniu 2015 r. zawodnik na razie trenuje z drużynami młodzieżowymi. Klub nakręcił już o nim specjalny materiał. Kamera towarzyszy Polakowi w samolocie, na odprawach i treningach, podczas których obserwuje go m.in. Thierry Henry. Bielik opowiada także o życiu z angielską rodziną.

Wiadomość o tym, że Arsenal kupuje młodzieżowego reprezentanta Polski z Legii Warszawa, wywołała duże poruszenie w mediach. Nie tylko Polacy byli pod wrażeniem szybkiej kariery piłkarza. Interesowali się nim również Anglicy, nazywając go nowym Patrickiem Vieirą. Później o Bieliku przycichło, ale w klubie bardzo na niego liczą.

 

Arsenal przygotował specjalny materiał o Bieliku z cyklu "Get to know". Reprezentant Polski juniorów opowiada o swoim pierwszym spotkaniu z menedżerem Arsenem Wengerem, podczas którego dowiedział się,  że Arsenal chce go kupić.  - Usłyszeć takie rzeczy było czymś niesamowitym - mówi Bielik.

 

 

Kibice komentują jego umiejętności, a najpopularniejszy komentarz brzmi: "Przyszłość linii pomocy Arsenalu. Mam nadzieję, że da radę".

Łukasz Majchrzyk/ Polsat Sport/ ml
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie