Pierwszy zwycięzca loterii paragonowej wygrał samochód

Biznes
Pierwszy zwycięzca loterii paragonowej wygrał samochód
mf.gov.pl

- Długo nie mogłem uwierzyć, że faktycznie udało mi się wygrać Opla Astrę - powiedział pan Adam z Lęborka w województwie pomorskim. W październiku zarejestrował na stronie loterii 20 paragonów, w tym ten jeden, który teraz wymieni na samochód. Sprzedawca, który wydał szczęśliwy paragon, dostanie tablet. Losowanie dodatkowych nagród 27 listopada.

Jeszcze przed loterią pan Adam nie przywiązywał większej wagi do zabierania paragonów za zakupy. To zmieniło się 1 października, kiedy rozpoczęła się Narodowa Loteria Paragonowa. Jak przyznaje, teraz "bierze je po każdym zakupie". Na stronie loterii paragonowej zarejestrował w październiku 20 paragonów. Losowanie było dla niego szczęśliwe.

 

Posiadacze paragonów z pozostałymi dwoma wyłonionymi w losowaniu numerami mieszkają w Białymstoku i Bydgoszczy. Otrzymają multimedialne tablety iPad Air 2.

 

W podziękowaniu za uczciwą sprzedaż organizator loterii taką samą nagrodę przekaże wystawcy paragonu, który wygrał główną nagrodę, czyli samochód.

 

Posiadacze zwycięskich paragonów po losowaniu otrzymali e-mail z informacją o wylosowaniu ich zgłoszeń (zwycięskich i rezerwowych). Potem organizator loterii skontaktował się z nimi telefonicznie. Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy trzymać przez 7 dni od daty losowania, w którym biorą udział. Aby odebrać nagrodę, trzeba przekazać organizatorowi paragon fiskalny, który wygra. Paragony z tzw. branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r. Paragony są sprawdzane przez Ministerstwo Finansów, a o wyniku uczestnik dowiaduje się najpóźniej w ciągu 14 dni.

 

Losowanie dodatkowych nagród, wśród których będą notebooki i tablety odbędzie się 27 listopada. Wyniki losowań można sprawdzić na stronie Narodowej Loterii Paragonowej. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii.

 

Ministerstwo Finansów

po/hk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie