Lublin: brutalne podwójne morderstwo. Zatrzymano podejrzanego

Polska
Lublin: brutalne podwójne morderstwo. Zatrzymano podejrzanego
Polsat News

48-letnia kobieta i 46-letni mężczyzna zostali brutalnie zamordowani. Ich ciała z poderżniętymi gardłami znaleziono w poniedziałek w mieszkaniu na ul. Motorowej na lubelskich Tatarach. Policja zatrzymała 26-letniego Piotra S. To kuzyn jednej z ofiar - wynika z ustaleń Piotra Kuśmierzaka, reportera Polsat News.

Zatrzymany mężczyzna zostanie dziś doprowadzony do prokuratury na przesłuchanie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Piotr S.  mieszkał na ul. Motorowej ze współlokatorem, a zamordowana kobieta była ich znajomą.


Na razie nie wiadomo, kiedy doszło do morderstwa - najprawdopodobniej w zeszłym tygodniu. Nie znany jest również przebieg samego zdarzenia.


Zatrzymany Piotr S. najprawdopodobniej  był w mieszkaniu, gdy trwała w nim libacja alkoholowa. Zostanie on najpewniej dziś doprowadzony do prokuratury, gdzie mogą mu zostać postawione zarzuty.


Według relacji sąsiada, w mieszkaniu, w którym doszło do morderstwa, bardzo często dochodziło do libacji alkoholowych. Często interweniowała policja.  - To była rodzina patologiczna - powiedział.

 

Polsat News

am/pr
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie