Jędrzejczyk uspokaja kibiców: operacja przebiegła pomyślnie. Dziękuję za wsparcie

Sport
Jędrzejczyk uspokaja kibiców: operacja przebiegła pomyślnie. Dziękuję za wsparcie
fot. twitter@joannamma

Polka doznała złamania kości śródręcza prawej ręki podczas gali w Melbourne, gdzie walczyła z Kanadyjką Valerie Letourneau. Mimo to obroniła tytuł mistrzyni wagi słomkowej UFC. Uraz jednak okazał się poważny i Jędrzejczyk musiała przejść operację złamanej dłoni. Dziś zamieściła na Instagramie zdjęcie po zabiegu. - "Sprawa została załatwiona, a ja czuje się bardzo dobrze" - napisała.

To już kolejna jej kontuzja. - Tę samą dłoń Jędrzejczyk złamała w czerwcu w pojedynku z Jessicą Penne - powiedział menadżer zawodniczki Tiago Okamura.

 
Jędrzejczyk przeszła operację w Los Angeles.


 - Operacja  przebiegła pomyślnie. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie. Kocham was - napisała obok zdjęcia zamieszczonego na Instagramie mistrzyni wagi słomkowej UFC. Fani odwdzięczyli się życzeniami powodzenia,  powrotu do zdrowia i do treningów.

 

 

 

Jędrzejczyk  napisała też, że lekarze z Los Angeles nie widzą przeszkód, aby powrót do treningów nastąpił stosunkowo szybko. Mistrzynię UFC czeka teraz rehabilitacja. Dopiero gdy wróci do pełni sprawności, zacznie planować walki. W kolejnej obronie mistrzowskiego tytułu Jędrzejczyk ma zmierzyć się w pojedynku rewanżowym z Brazylijką Claudią Gadelhą.

az/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze