List gończy za "najmłodszym polskim milionerem". On sam prosi o... zmianę zdjęcia

Polska
List gończy za "najmłodszym polskim milionerem". On sam prosi o... zmianę zdjęcia
KRP Mokotów

Policjanci poszukują 23-letniego Piotra Kaszubskiego, któremu prokuratura zarzuca m.in. wprowadzenie do obrotu nielegalnego produktu do wybielania zębów. List gończy opublikowano, bo mężczyzna ukrywa się przed organami ścigania. Tymczasem sam zainteresowany zareagował na swym profilu fejsbookowym. Prosi policję o zmianę zdjęcia, na którym "niekorzystnie wyszedł".

Policjanci z komendy dla Warszawy-Mokotowa działają na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która już w październiku wydała decyzję o zatrzymaniu 23-latka.

 

Historia milionera

 

Około trzy lata temu Kaszubski stał się osobą medialną i często bywał gościem programów telewizyjnych. Media określiły go mianem "najmłodszego polskiego milionera". Przedstawiał się jako właściciel kliniki medycyny estetycznej. Opowiadał, jak dzięki wyrzeczeniom doszedł do wielkiej fortuny, podczas gdy jego rówieśnicy się bawili.

 

Tymczasem prokuratura zarzuca mu m.in. o wprowadzenie do obrotu nielegalnego  produktu kosmetycznego - wybielacza do zębów i inne oszustwa.

 

Sam zainteresowany na informację o liście gończym błyskawicznie zareagował w mediach społecznościowych. Na swoim fanpage'u na Facebooku, który ma ponad 76 tys. polubień, napisał: "Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia. Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem".

 

 

Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia :( Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem.

Posted by Piotr Kaszubski on 17 listopada 2015

 

 

 

 

 

 

 

prz/kn/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze