3,6 miliona widzów obejrzało finał czwartej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Kultura
3,6 miliona widzów obejrzało finał czwartej edycji  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"
Polsat

Jesienna edycja z lepszym wynikiem – 150 tys. widzów więcej niż wiosną!. Kryształowa Kula trafiła w ręce wokalistki Eweliny Lisowskiej i jej partnera Tomasza Barańskiego. - Rzadko mnie zatyka, ale tak jak to przedstawiliście, to po prostu oniemiałam. Wielki szacunek i brawa! - komplementowała zwycięską parę w finałowym odcinku jurorka Iwona Pavlović.

To było prawdziwe, pełne emocji, święto tańca i show godne Wielkiego Finału. Piątkowy ostatni odcinek 4. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zgromadził przed telewizorami prawie 3,6 mln widzów – mimo, że w tym samym czasie na antenie telewizji publicznej mecz towarzyski z Islandią rozgrywała będąca na szczycie popularności Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej.

 

W trakcie nadawania jesiennej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Telewizja Polsat była liderem oglądalności w grupie wszystkich badanych 4+. Względem Wiosny 2015 – Taniec z Gwiazdami miał lepsze wyniki, taneczne show oglądało w tym sezonie o 150 tys. widzów więcej. Średnie udziały wyniosły 22% w grupie 4+ oraz 15,1% w grupie komercyjnej. Największą widownię w przekroju całego sezonu zgromadził półfinał, który przed tygodniem obejrzało blisko 3,8 mln widzów.

 

Rywalizacja i wspaniałe taneczne popisy obu najlepszych par tej edycji: Eweliny Lisowskiej i Tomka Barańskiego oraz Łukasza Kadziewicza i Agnieszki Kaczorowskiej nikogo nie pozostawiły obojętnym, a zwycięstwo przechodziło z rąk do rąk. Ostatecznie decyzją widzów, w głosowaniu SMS-owym, Kryształowa Kula i 100 tys. złotych trafiły w ręce wokalistki Eweliny Lisowskiej, a partnerujący jej Tomasz Barański otrzymał 50 tys. złotych.

 

gr
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie