Już dziś pierwsze losowanie loterii paragonowej

Polska
Już dziś pierwsze losowanie loterii paragonowej
loteriaparagonowa.gov.pl

W poniedziałkowym losowaniu zwycięzca otrzyma opla astrę, a dwie osoby wygrają nowoczesne iPady Air 2. W losowaniu wezmą udział paragony fiskalne wystawione w październiku br. i zarejestrowane w tym samym miesiącu na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl.

Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września 2016 r. Dlatego cały czas warto rejestrować swoje dowody zakupu na  loteriaparagonowa.gov.pl i dać sobie szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Tym bardziej, że udział w loterii nic nie kosztuje - wystarczy paragon z codziennych zakupów za jedyne 10 zł. Do rejestracji potrzebny jest numer kasy fiskalnej, data sprzedaży, numer wydruku i NIP. Wszystkie te dane można znaleźć na paragonie, którzy trzeba zachować do dnia losowania.

 

Losowanie dodatkowych nagród (6x notebook Lenovo ThinkPad, 5x iPad Air 2) odbędzie się 27 listopada br.

 

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, której celem jest uświadomienie Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Biorąc paragon wspierasz uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi. Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii.

 

PAP, loteriaparagonowa.gov.pl

mr/luq
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie