Sportowcy łączą się z Francuzami po zamachach

Sport
Sportowcy łączą się z Francuzami po zamachach
twitter.com/Klitshko

Po serii zamachów terrorystycznych oczy całego świata zwrócone są na Paryż. Z Francuzami łączą się głęboko wstrząśnięci i zasmuceni czołowi światowi sportowcy. Wszyscy wyrażają solidarność z ofiarami, o czym piszą na swoich kontach na portalach społecznościowych.

Lionel Messi, piłkarz reprezentacji Argentyny i Barcelony: "Wszystkie moje myśli są z ofiarami wczorajszej tragedii i ich rodzinami."

 

Hoy todos nuestros pensamientos están con las víctimas de ayer y sus familiares. Queremos reafirmar, hoy más nunca, que...

Posted by Leo Messi on 14 listopada 2015
 

Usain Bolt, lekkoatleta z Jamajki, mistrz olimpijski i świata na 100 i 200 m: "Bardzo smutne wieści z Paryża. Myślami jestem ze wszystkim ofiarami i ich najbliższymi".

 


Rafael Nadal, hiszpański tenisista: "Jestem w depresji z powodu tego, co się stało ostatniej nocy w Paryżu. Podzielam ból rodzin tragicznie zmarłych".

 

LeBron James (amerykańska gwiazda koszykówki, zawodnik ligi NBA): "Nie mogę pomóc, ale myślę o tragedii w Paryżu. Mój Boże, co się z ludźmi dzieje. Moje modlitwy kieruję do wszystkich rodzin".

 


Nico Rosberg, niemiecki kierowca Formuły 1: "Jestem oniemiały po tym, co się stało. Moje myśli są z Francją".

 

 

 

Boris Becker, niemiecki tenisista, trzykrotny mistrz Wimbledonu: "Jestem w szoku. Jak do tego mogło dojść?".

 


Thierry Henry, były napastnik piłkarskiej reprezentacji Francji: "Moje myśli są z ofiarami i ich krewnymi. To szok, każdy z nas mógł tam być".

 

Władymir Kliczko, pięściarski mistrz w wadze ciężkiej: "Moje serce jest z wami".

 

 

Robert Lewandowski na swoim Twitterze napisał:  "Modlitwa za Paryż"

 

wj
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie