Duda: razem z rządem Beaty Szydło przyczynię się do naprawy Polski

Polska
Duda: razem z rządem Beaty Szydło przyczynię się do naprawy Polski
PAP

Prezydent, który uczestniczył w środę we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych w Białej Podlaskiej (Lubelskie), zaznaczył w przemówieniu, że za kilka dni powstanie nowy rząd, który - w jego ocenie - będzie "rządem równowagi" z "bardzo dobrym premierem" Beatą Szydło.

- Wierzę w to głęboko, że będę mógł wraz z tym rządem przyczynić się do naprawy Rzeczypospolitej - powiedział prezydent Andrzej Duda. - Do tego, żebyście także tutaj, w Białej Podlaskiej, we wschodniej części Polski, na Podlasiu i innych miejscach zobaczyli, że można realizować zrównoważony rozwój, żebyście zobaczyli, że przez to właśnie konstytucja może być realizowana - dodał prezydent.


Andrzej Duda stwierdził, że w tym kontekście ważne jest wykorzystanie potencjału infrastrukturalnego, aby ludziom żyło się lepiej.


Duda odsłonił wcześniej tablicę z nazwą ronda I Brygady Komendanta Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej i złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą marszałka Piłsudskiego. Na placu Wolności w centrum Białej Podlaskiej wziął udział we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych, w towarzystwie zespołów wokalnych, chórów i mieszkańców miasta.

 

PAP

am
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie